O nas

Witajcie na naszej stronie, czyli stronie Darka i Sylwii – młodego małżeństwa, które ma za sobą niemałe doświadczenia finansowe, związane głównie z kredytem hipotecznym.

Całkiem niedawno udało nam się zaciągnąć kredyt hipoteczny, który był dość poważną decyzją w naszym życiu. Okazało się, że nie jest to aż takie straszne jak się wydawało, choć bardzo zawiłe i wymagające dużej uwagi. Na naszej stronie postanowiliśmy się z Wami podzielić wszystkimi szczegółami dotyczącymi kredytu hipotecznego. Opowiemy o tym:

 • jak wybieraliśmy kredyt hipoteczny,
 • jakie są wymagania do zaciągnięcia kredytu hipotecznego,
 • na co trzeba uważać przy kredycie hipotecznym,
 • jak wybieraliśmy mieszkanie,
 • a także jak krok po kroku zaciągnąć kredyt hipoteczny, aby można go łatwo spłacać (i spłacić).

Kredyty i nie tylko

Poza kredytem hipotecznym opowiemy także o innych produktach finansowych, od ubezpieczeń, po inwestowanie, czyli można by krótko powiedzieć miszmasz o finansach.

Czy jesteśmy autorytetem w dziedzinie finansów? Raczej nie aspirujemy do miana finansowych guru, jednak pewne doświadczenie w tym mamy. Ludzie często myślą, że ten “finansowy świat” jest bardzo zawiły, dlatego chcemy go Wam przedstawiać prostym językiem w oparciu o nasze historie i eksperymenty. Dlatego zapraszamy do śledzenia nas, do komentowania, do zadawania pytań.

Finanse to ciekawa rzecz i z całą pewnością warto co nie co o nich wiedzieć, to znacznie ułatwia życie, pozwala uniknąć pułapek, których w finansowym świecie nie brakuje, a także pozwala zwrócić uwagę na prawdziwe okazje na których można realnie zyskać.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy

Darek i Sylwia.

One thought on “O nas

 1. Kinga

  Dzień dobry.
  Niestety nie mogę znaleźć na Państwa stronie kontaktu mailowego, a chciałabym zaproponować Państwu współpracę. Proszę o wiadomość zwrotną pod adres podany w formularzu.

  Pozdrawiam serdecznie,

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *